SEO Uzmanı İstanbul

0
683
Seo Uzmanı
Seo Uzmanı

Ticaretin kalbi olan istanbul bir merkez. Fakat sadece ticaret değil bilişim anlanında da sektörün kalbi de burada atıyor. Web tasarım ajansları ve dijital medya ajanslarının en çok ve yoğun olan ildir. Web tasarım ve web yazılım alanından talep çok olsada artık talebin çogunlugu Google SEO ve SEO Uzmanı alanından oluyor. Bir seo uzmanı bir internet sitesini istenilen anahtar kelimelerde rakiplerinin önüne geçirerek daha fazla internet kullanıcısı tarafından ziyaretin artmasını sağlaya biliyor. Böylelikle sitenizi daha fazla insan geliyor. Satacağınız yada tanıyacağınız ürünleri daha fazla insandan sunma şansınız oluyor.

SEO UZMANI

Sadece ürün satışı olarak değil. Aslından bir web sitesinden bekleyeceğiniz organik trafiği arttırmak için arama motorlarının isteyeceği şekilde çalışmalar yapan seo uzmanı olan kişiler işinin ehli ve tecrübeli olmalıdırlar. Bu işin en sıkıntılı tarafı işinin ehli tarafından gerçekleştirilmeyen SEO çalışmları sitenize ileriki dönemde zarara uğramasına sebep olabilir. SEO Uzmanı olan kişilerden beklenti her zaman sitenin ilk sayfaya gelmesi olabiliyor. Peki bunlar ne kadar sağlıklı olabilir? hiç bir zaman beklenti Google da ilk sayfanın ilk sırası olmamalı. Yapılan en büyük hata denebilir. Çoğu zorlu kelimeden çok farklı Google Algoritması kullanılmaktadır. Her hekime grubu yada her hedef anahtar kelime belirli bir zorluk derecesine sahiptir. Bazılarında backlink ile ilk sayfaya gelebilirken bazılarından ise bakclink aldığınız andan sizi aramalardan silebilir.

Her çalışma ve her SEO Uzmanı farklı olsa da hedef aynı olmak zorundan. Arma Motorlarını Optimizasyonu doğru ve olması gereken şekilde yapılmalıdır. Backlinklerden kaçınılmalı. Gerekli gereksiz çalışmalardan uzak durulmalı ve tabiri caiz ise Google sitenizi sevmesi beklenmelidir. Bizler istenbul merkezli bir web tasarım firması olarak hem web tasarım alanından etkin ve yetkiniz hemden SEO Arma Motoru optimizasyonu konusundan çok başarılı bir ekibiz.

İletişim bilgileri
www.yilmaz.tc
huseyin@yilmaz.tc
05444703859