Rıdvan yıldırım kimdir ?

0
3106
Rıdvan yıldırım kimdir
Rıdvan yıldırım kimdir

Rıdvan yıldırım kimdir ? Biri bizi gözetliyor yarışmasında milyonların tanıdığı of deli gönül TARIK Oldukça adından söz ettirmeyi başardı şimdi ise sizlerle önemli bir sesten bahsedeceğiz. Rıdvan Yıldırım ; Değerli Sanatçı Aşk yarası adılı parçayı Tarık ATAŞİMŞEK Sanatçımızdan almış ve yorumlamış.

Rıdvan yıldırım kimdir ? 4 Şubat 1991 yılında Ankara da dünyaya gelen Rıdvan Yıldırım , Annesi Çankırı/Ilgazlı olup babası Ankara / Altındağ doğumludur. Ankara büyüyen Rıdvan Yıldırım orta okul, lise ve üniversite eğitiminde Ankara da almıştır. Hacettepe üniv. Devlet konservatuvarı öğrencisi olan. Rıdvan Yıldırım aynı zaman Anadolu Fakültesi Spor Bilimleri bölümü mezundur.

Rıdvan yıldırım kimdir ?

Müzik kariyine lise son sınıfta okul korosunda başlayan Rıdvan Yıldırım , daha sonra solo olarak kendini workshop eğitimlerle geliştirip , 2010 yılında başladığı müzik hayatına aktif olarak devam etmektedir. 2000 li yıllarda bir tv programı olan ” Biri bizi gözetliyor ” ile ekranlarda gördüğümüz. Ve bestelerini uzun yıllar söylediğimiz Tarık Şimşek. ( Of deli gönül Tarık ) ile tanışarak ilk single çalışması olan ve sözü müziği sevgili Tarık Şimşek ‘e Ait olan ‘ Aşk Yarası ‘ isimli single çalışması ile profesyonel müzik hayatına merhaba demiştir. Sizlere bu güzel parçanın videosunu paylaşıyoruz.