Otel Perde Sistemleri Modelleri , Fiyatları

0
255
Otel Perde Sistemleri Modelleri , Fiyatları
Otel Perde Sistemleri Modelleri , Fiyatları

Otel Perde Sistemleri

Otellerin dekorasyon çalışmalarında önemli bir yere sahip olan otel perde sistemleri günümüzde çok daha modern şekilde tasarlanıyor. Bu perde türlerinde seçim yapılırken otel odası konseptine uygun renk ve modellerin tercih edilmesi gerekir. Pencerenin şekli, odada kullanılan ağırlıklı renk tonları, halıların renkleri ve daha birçok detay perde seçimini etkileyen önemli unsurlardan biridir.

Otellerde Ne Tür Perdeler Tercih Edilir?

Otel perde sistemleri içerisinde çok fazla alternatif vardır. Bu tasarımlar estetik kaygıyı gidermekle kalmaz aynı zamanda ışık geçirgenliği konusunda da oldukça işlevsel tasarımlardır. Kumaş seçiminin titizlikle yapıldığı otel perde sistemleri konusunda genel olarak blackout kumaşlar tercih edilir. Bu kumaş türü perde kullanımında son derece özeldir ve istenildiğinde ışığı tam olarak kesebilme kapasitesi vardır.

Perde seçimlerinde ışığı tam olarak kesebilen modeller yanında tül, stor, katlamalı perde gibi farklı alternatiflere de yer verilir. Kumaşların kalitesi ve özellikleri bu süreçte en çok üzerinde durulan detaydır. Çünkü konaklama mekânlarının odalarında kalite, zarafet ve estetik duruşun en önemli belirleyicileri arasında perdeler ilk sıralarda gelir.

Otel Perde Sistemleri Modelleri , Fiyatları
Otel Perde Sistemleri Modelleri , Fiyatları

Otel Perdelerinin Öne Çıkan Özellikleri

Otel perde sistemleri birçok bakımdan kullanıcı gereksinimlerini karşılamaya yönelik olarak tasarlanıyor. Bu perdelerde işlevsellik son derece önemlidir. Otellerin lobilerini ve odalarını daha kullanışlı ve estetik bir görünüme kavuşturmak için bu ürünlerin gücünden yararlanılabilir.

Modern, şık ve son derece tarz perde modelleri sayesinde konaklama merkezleri kişilerin kendini güvende ve lüks içerisinde hissetmesine imkân yaratır. Kaliteli tasarımları ile direkt göze çarpan bu tasarımlar sayesinde otelin imajını yükseltebilir ve müşteri memnuniyetinde artış sağlayabilirsiniz.

Işığın gelme kapasitesini düşüren, dekorasyona hoş bir bütünsellik yaratan perdeler geçmişten günümüze bir mekânın en önemli aksesuarıdır. Otel perdeleri de farklı renklerde, çeşitli kumaşlardan yararlanılarak üretilen olmazsa olmaz ürünler arasında yer alır.

Otel Perdelerinde Renk ve Modeller

Otel perdelerinde renk seçenekleri son derece geniştir. Genelde odaların daha ferah ve geniş görünmesi için açık renk tonlarından yararlanılsa da geniş ve gösterişli odalar için bordo, koyu yeşil, mor gibi renklerden de yararlanılabilir. Güneşlik, tül ve stor gibi farklı seçeneklerin bulunduğu bu perdelerde katlamalı modeller de son derece şık bir duruşa sahiptir. Kullanıcı ihtiyaçlarına göre karşılanan bu perde modellerinde işçilik olabildiğince iyi olmalıdır. Daha modern tasarımlardan yararlanılmak istenirse motorlu ve kumandalı perde çeşitlerinden de yararlanılabilir. Otel, pansiyon ve daha birçok konaklama merkezinde bu ürünlerin avantajlarından yararlanılabilir.

https://dekorayperde.com