Metal Etiket

0
2014
metal etiket
metal etiket

Reklamcılık sektörüne yeni soluk getiren metal etiket 7Göl reklam işbirliği ile siz değerli tüketicilerin metal etiket serigrafi ve baskı konularında dijital baskı ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte değerli ve kurumsal hizmetler sunuyor uzman çalışanlarla Anadolu Yakası’nın geneline serigrafi ve metal etiket ihtiyaçları için uygun fiyatlı seçenekler sunabiliyor sektörde.

25 yıllık bir ikimiz ve birçok önemli referanslarımız da önemli ölçüde projelere imza attık yapmış olduğumuz bekar etiketlerin tümünün örneklerini siz değerli tüketicilere sunabilirim.

Metal Etiket

Her alanında her sektörde mutlaka metal etiket ihtiyacı olduğunu varsayalım Bu bağlamda sizlere yerleşik konumumuz.  Bu sektöre sunmuş olduğumuz hizmetleri göze alırsak en iyi ve en deneyimli olduğumuzu utanmadan söyleyebilirim çalışmalarımız garantili olup Kullanmış olduğumuz mürekkep ve baskı materyalleri tamamı ile ithal ürünlerdir.

metal etiket
metal etiket

Ulaşılabilir uygun fiyatlı en önemli ürünlerimiz serigrafi Damla Etiket ve baskı seti getir sizleri sunmuş olduğumuz hizmetleri Ataşehir‘de değerli tüketicilerin hızlı hizmetlerimiz ve ürün örneklerimiz de kahve içmeye bekleriz.

0532 295 20 44

 info@7golreklam.com

 Yeni Çamlıca Mahallesi Balaban Caddesi No : 14/A Ataşehir / İSTANBUL