İngilizce Koçu

0
479
İngilizce Koçu
İngilizce Koçu

Ucuz yabancı dil kurslarının hiçbir şey öğretmemesinin, kaliteli okulların da pahalı olmasının birden çok nedeni var.

İngilizce Koçu

Öğretmenler: İngilizce öğretmenliği mezunu olmak, istisnai üniversiteler harici, maalesef pek de bir şey ifade etmiyor. Üniversitelerin eğitiminin kalitesizliği sebebiyle yetkin İngilizce öğretmeni bulmak çok zor. Türk eğitim sistemi yalnızca bir defa, yazılı bir üniversite sınavıyla öğrencileri eliyor. Bu elenme eski adıyla YKS denen bir sınavla oluyor, ve sınav sadece okuma ve gramer bilgisini ölçüyor. Kısaca İngilizce öğretmenliği bölümü mezunlarının ne kadar İngilizce bildiğini bilemiyoruz.

İnsanlar yabancı dil öğretmenlerinin yabancı olması gerektiğini düşünür. Ülkemizde dil eğitimi alanında uzmanlaşmış ve yabancı çok az kişi olduğu için, en yüksek ücret aldıkları yerlerde çalışmak isterler ve bu yüzden bu insanlar eğitim almak pahalıdır. Adana ingilizce kursları , Adana’da ingilizce öğrenmek isteyen kullanıcılarımız için İş ingilizcesi gibi desteklerle sizlere eğitim alanında profesyonel destekler alabilirsiniz.

Anadili İngilizce olan kimse (native speaker) ve anadil akıcılığına sahip kimse (native speaker fluency) arasında neredeyse bir fark yoktur. Bu seviye, uluslararası İngilizce testleriyle ıspatlanabilir.

Kaliteli eğitim için bana ulaşın: 📲Instagram.com/ingilizce_kocu

                                                  🌐Ingilizcekocu.org

                                                  📞0506-190-97-23