Gezen Tavuk

0
622
gezen tavuk

Değerli tüketiciler sizde çocuklarınıza gezen tavuk organik tavuk yedirmek istiyorsanız. sizlere makalemizin en altında bulunan önemli ve kaliteli bir tavuk çiftliğinin iletişim bilgilerini paylaşmak isterim. Gezen Tavuk Organik dışı yöntemlerle kimyasal katkılarla büyütülen tavuklardan uzak durmak lazım çünkü bir tavuğun ortalama büyüme hızı yaklaşık 3 ila 4 aydır. Değişik kimyasal katkılarla bu üretim zamanı yaklaşık. 20 güne kadar düşürülmüştür.

Tavuk Satışı

Kimyasallarla beslenen hızlı büyütülen bu tavuklar insan sağlığına zararlı besin maddeleri barındırmaktadır. birçok vitaminler mineraller Omega 3 gibi besin katkı maddeleri düşük olan tavuklar sizin sağlığınıza fayda yerine zarar sağlayacaktır. Tavuk Satışı O nedenle hormonsuz kaliteli ve gezen tavuk üretim çiftliklerinde neden sizde tavuklarımızı alabilirsiniz.

Sadece tavuk değil firma aynı zamanda büyük kümes kurulumlarını tavuk çadırlarını imal etmekte. Ankara’da merkezi olan firmanın gezen tavuk yumurtası pazarlığını biliyoruz. Mutlaka firmanın iletişim bilgilerini not almanızı ya da Web sayfasına bir göz atmanızı tavsiye ederim.

İletişime Geç

Gsm: +90 535 217 32 17 info@aktavyaka.com.tr