Faturaya Kredi

0
787
faturaya kredi
faturaya kredi

Değerli, trend haber ziyaretçileri Faturaya Kredi çekmek istiyorsanız ve güvenilir bir şirket arayışındaysanız sizlere aşağıda kurumsal bir firma ile çalışmanızı ve sizlere bu muhteşem hizmetler almanızı nakit ihtiyacını karşılamanızı sağlayacağız.

Sizler operatörden aldığınız telefonları nakit olarak düşünebilirsiniz. Faturaya Kredi gibi ihtiyaçlarınıza kesinlikle önereceğimiz bu firmadan destek alabilirsiniz…

Faturaya Kredi

Ne bilmek istiyorsun:

1-) Anlaşmalı cihazlar; Ödeme kabiliyetine sahip olmayan insanlar için bir kredi ürünü değildir.
2-) Sözleşmeli cihazlar; Yeni bir model piyasaya sürüldüğünde veya tatmin edilmediğinde, bir kişiye hediye verilmesi, satılması, verilmesi gibi kararlar alıcıya aittir.
3-) Alınan cihazın 1 yıl, 1 ay, 1 hafta, 1 gün vb. Ürünün satışı veya satışı ile ilgili kısıtlayıcı bir kanun yoktur.
4-) Anlaşmalı Cihazların Sağlanması; sadece yetkili satıcılardan yetkili kişilerce alınabilir.
5-) Cihazın satılması durumunda; 2. Elde Taşınabilir Aygıt Satın Alma Güvenlik Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen Cihaz Satın Alma ve Satış Sertifikası; bir kopyasını imzaladı ve imzaladı.

* İletişim TLF numaralarımız, iletişim kanallarımız dışında belirtilen posta ve web adreslerimizde başka adres yoktur. Danışmanlık hizmetlerimiz çerçevesinde, hiçbir evrak, banka bilgisi, uygulama yükleme önerileri, herhangi bir ürün satışı veya kredi vaadi yok. Hiçbir şekilde ön ödeme ya da ön ödeme yoktur. Banka hesabınıza para göndereceğim ve ilgili makamlara ileten ve şikayet edenlere güvenmemeliyim. Web sitemizde adı geçenler dışında adımızı arayabilecek kişilerle hiçbir bilgi veya belge paylaşmayın.