Endüstriyel Mutfak

0
686
endüstriyel mutfak
endüstriyel mutfak

Vista Makineleriyle Teknolojiyi Yakalayın

Vista şirketi, 10 yılı aşkın bir süredir endüstriyel mutfak ve çamaşır sistemlerinin satışını gerçekleştirmek için yola koyulan bir şirketken bugün elektrik, mekanik ve networking projeleri gibi farklı alanlardaki hizmetleriyle faaliyetlerine devam etmekte olan bir şirket olma özelliği gösteriyor. Tv, ankastre cihazlar, güvenlik sistemleri ile klima sistemleri konusunda uzmanlaşan ve hizmet potansiyelini genişleten firma, büyümeye devam ediyor. İşine sadık, yüksek motivasyonlu, çalışkan personelleriyle birlikte tasarımı proje yönetimi ve uygulamaları, kurulum ve satış sonrası desteğiyle profesyonel ve ileriye dönük çözümleriyle sektörde lider konuma ulaşmayı hedefliyor.  

Vista Şirketi Misyon ve Vizyon Politikaları

Birçok otel, lüks konut, hastane, eğitim binaları ve restoranda hizmet kalitesini kanıtlayarak portföyünü geliştirmiş olan firmanın en önemli misyon politikası; müşterilerine dünyada en gelişmiş markaların ürün ve hizmetlerini oldukça rekabetçi fiyatlarla buluşturmak yer alıyor. Vista firmasının gelecek hedefleri arasında ise müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerde en yeni ve gelişmiş teknolojilerle çözüm sağlamak ve yenilikçi adımlarla ilerlemek geliyor. Kaliteden asla taviz vermeyen firma, pazar eğilimlerini tespit ederek rekabetçi fiyatlar sunuyor. Proje dahil satış sonrasında da müşteri memnuniyetini ve desteğini sunmayı hedef edinen Vista, profesyonel danışmanlık hizmeti sunuyor.

Vista Ürün ve Hizmetleri

Kafe ve pastane ekipmanları, çamaşır ekipmanları, tepsi taşıma arabaları, sanayi mutfak ve kartlı kapı sistemleri gibi farklı ürün kategorileri ile hizmet veren Vista şirketi, farklı marka ürünleri bünyesinde barındırıyor. Çamaşırhanelerde çamaşırhane işletmeleri operasyon yönetimi; ürün tedarik yönetimi ile zayıf akım projelendirme; tesisat projelendirme ve proje çizim hizmetleriyle farklı çözümleri bir arada sağlayan Vista firması ürün ve hizmetleri son derece kaliteli malzemelerle sağlanmakta olup titiz ve çalışkan personeller eşliğinde gerçekleştiriliyor.

Neden VistaMakine.com’u Tercih Etmeliyim?

Ücretsiz teslimat ve montaj hizmetiyle 3 gün gibi en kısa süre içerisinde hizmetini ulaştırmayı ilke edinen Vista şirketi, portföyünde yer alan tüm ekipman ve araçların satışını en uygun fiyatlarla piyasa koşullarının en altında tutuyor. Endüstriyel mutfak ve çamaşır sistemleri konusunda profesyonel hizmet gösteren şirket aynı zamanda 7/24 canlı destek hizmetinin garantisini veriyor. Siz de müşteri memnuniyetinin yüksek düzeyde olduğu Vista endüstriyel şirketinin hizmetlerinden yararlanmak için iletişime geçebilir, teknolojiyi yakından takip edebilirsiniz.

Adres Ofis: Barbaros Mah Mor Sümbül Sok. Deluxia Palace No:5 A K:14 Da: 390 Ataşehir / İstanbul
Tel: +90 (216) 388-8890
Tel GSM: +90 (542) 448-4782
Fax: +90 (216) 388-8892
Email: info@vistamakine.com
Email finans: finans@vistamakine.com

Değerlendirme
tavsiye