Bursa Vaillant Servisi

0
189
Bursa Vaillant Servisi
Bursa Vaillant Servisi

Bursa Vaillant Servisi Kombi, doğalgazlı her evde bulunan bir alettir. Bu alet elektrik ve gazdan aldığı enerji ile ortama sıcak su ve ısı göndermeye yardımcı olur. Kombiler zaman zaman arıza verebilir. Bu arızalar arasında su eksiltme, su bitirme, su pompası arızası ve filtresinde sorun çıkabilir. Bu durumlarda derhal bir kombi servisinden destek almak gerekir. Kombi Teknik Servisi bu hizmetlerin her birini yerine getirmektedir.

Bursa Vaillant Servis

Kombinin arıza yaptığında bakımının kadar temizliği de çok önemlidir. Özellikle filtresinin iyice temizlenmesi çalışma kalitesi bakımından çok önemlidir. Bursa Vaillant Servisi Bu nedenle kombi bakımlarının sonbahar değil ilkbahar aylarında yapılması gerekir.

Bursa Vaillant Kombinin Kapatılmasına Dikkat

Kombileri tatile giderken dikkatli bir şekilde kapatmak gerekir. Gazı kapattığınız zaman mutlaka kombinin elektrik enerjisini de kapatmaya önem vermelisiniz. Özellikle kış aylarında kombide elektrik olduğu için soğuyan evi ısıtmaya çalışan kombi yanmaya çalıştığı zaman gaz kesik olduğu için kombi yanma esnasında çakmağı zarar görebilir.

Bu nedenle kombiyi kapatırken dikkatli davranmak gerekir. Bu durumda kombinin çakmağı sıkıntı olur. Bu durumda kombi yok olmasa da büyük arızalar çıkarabilir. Aynı zamanda termostat bölümünde de arızalar çıkabilir. Kombi Teknik Servisi de bu hizmeti yerine getirerek gereken bakımı yapmaktadır.

Bursa Vaillant

Sizler de Kombi Teknik Servisi firmasından hizmet görmek istiyorsanız sitesini ziyaret edebilirsiniz. Buradan kombi servisi hakkında gerekli bilgiyi alabilirsiniz ve iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.