Beykoz Goldstar Servis

0
1223
Beykoz Goldstar Servis
Beykoz Goldstar Servis

Birçok Satıştaki markanın olduğu gibi Goldstar markasının da yetkili servisi olarak Beykoz içerisinde Beykoz Goldstar Servis olarak. Birçok müşterilere hizmet veren. Bölgenin tek tercih edilen kurumsal bazda müşterileri memnun etmeyi başarabilen teknik bilgi ve beceriye sahip yüksek.  Teknolojilerle tam hizmetleri sunabilen servis şirketiyiz. Oluşan tüm arızaların yerinde giderilmesi adına gerekli kontrolleri zamanında yaparak. Aynı gün içerisinde buzdolabı arızaları nasıl yerinde çözüyoruz.

Beykoz Goldstar Servis

Firmamız İstanbul Anadolu Yakasında Beykoz ilçesinde Kavacık Mahallesi merkezinde bu bölgelerde Goldstar markası ürünleri soğutma kabinleri yani buz dolapları dahil olmak üzere. Yıkama grupları yani çamaşır makinesi bulaşık makinesi gibi dayanıklı tüketim mallarının en iyi ve deneyimli servisi olarak. Siz değerli müşterilerimizin değerli makinelerine müdahale etmek için hazır beklemekte.

Sizler bizi tercih ettiğiniz gün doğru analizleri ve doğru orijinal yedek parçaları araçlarımıza koyarak. Modeline uygun, Örnek veriyorum buzdolabınızın model koduna uygun aksesuar yedek parça ya da arızalanan parçanın değişimi için, Evinize intikal etmekteyiz. İhtiyacınız için bizi aradığınız gün sorunlarınızı çözdüğümüz gündür. Beykoz Goldstar Servis için biz teknik servis şirketi olarak sizlerin yanında ve ürünlerinizin sorunlarını aynı gün çözebilmek için sizlerin evindeyiz.

Bazen tüketicilerimiz hafta sonları da teknik servis taleplerinde bulunmak istiyor. Evet doğru düşünüyorsunuz Biz hafta sonları günü tüm gün deneyimli hizmet veren ustalarımız. Evlerinize ürünlerinizin başına gönderiyoruz. Tam donanımlı servis araçlarımız son model oğlum içlerindeki yedek parçaların hepsi orijinal olduğunu kanıtlayabiliriz. Garantili Beykoz Goldstar Servis için bizleri arayabilirsiniz. Hizmetlerimiz için aynı gün sizlerleyiz.