Amana Servis

0
1072
Amana Servis
Amana Servis

Kusursuz bir hizmete ek olarak sizlere sunacağımız becerikli teknik desteğimiz tamamen 2 sene garantili olacaktır. İstediğiniz zaman şirketimizin genel merkezi ile çalışmanızı önereceğiz. Kusursuz bir destek için yapmanız gereken işletmemiz ile mutlak görüşme yapmanız yönünde olacaktır.

Buzdolabı tamircisi olmak Amana Servis olarak bizleri memnun etmekte. Eğer bir de bu marka amana ise o zaman daha çok keyif alıyoruz. Çalışmalarımızı müşterilerimize sunarken verdiğimiz desteklere ek tamir işlerimizin garantisini sunuyoruz.

Her durumda sizlere yardımcı olabilmek, Amana Servis Sizlerin ihtiyaçlarını gidermeye bizlere güvenen personel kadromuzu bizlere daha da güvenen müşterilerimize ulaştırıyoruz. Her durumda sizlerin yanında olmak ulaşılabilir olmak uygun fiyatlı hizmet vermek istikrarlı ve çalışkan yardımcı Ekipmanları olan personelleri adresinize ulaştırmak en büyük.

Amana Servis İstanbul

Sizleri ulaşmak ve sizlerin o amana servisi ihtiyacımızı gidermek. Firmamızın en büyük hedeflerinden bir tanesi müşterilere doğru ve düzgün aynı zamanda uygun fiyatlı hizmetleri olabildiğince yerinde tekrarlayabilir yemesi ve büyük ekipmanlarla ve tam donanımlı araçlarla yanınızda olacağımızı. Amana Servis için oluşan tamir desteklerine ek yanınızdayız.

Lider kadro güçlü altyapı geliştirmeye açık sistemli çalışma prensibi. Sizlere aynı gün içinde hizmet verebilmek o hizmetlerin yanında sizleri mutlu edebilmek bizleri de mutlu ediyor.

Amana Servisi

  • Amana Buzdolabı servisi
  • Amana Şarap Dolabı Servisi
  • Amana Soğutma Sistemleri Servisi
  • İstanbul İçin tüm İlçelere Amana Servis

Buzdolabınıza tamir desteği sunarken tamir desteğinin yanında ek olarak oluşan sıkıntıları gidermeye yönelik prensipli çalışma ilkelerine uyuyoruz.

Bir amana buzdolabı arıza yaptığı zaman genellikle kompresör dediğimiz ana motordan arızalar çıkartır. Bu ana motoru değiştirmek bayağı bir masraflı ve ciddi manada bütçenize sarsacak bir hizmettir firmamızda bu hizmeti ek olarak değişik prensipli ve daha uygun fiyatlara çözüm odaklı hizmetler geliştirerek. Sizleri bu büyük yükten kurtarmaya çalışıyoruz her durumda buzdolabınızın çalışmaması illaki.

Motor arızası demek değil kimi zaman fan motoru arızası kimi zaman muşur dediğimiz bir yedek parçanın arızası kimi zamanda de Defroz timer dediğimiz bir yedek parçanın sorun çıkarması da bu sorunların başlıca nedenlerindendir. Amana Servisi İsteğinizi gidermek için sizlere destek sunmak isteriz.

Detaylar ve İletişim Bilgileri;

0216 540 00 23

https://istanbulamanaservisi.org